Portföy No: 1120

MALL OF İSTANBUL DENİZ,den 1+1 79 M2

450.000 TL
 Metre Kare :   79 m2
 Oda Sayısı :   1
 Salon Sayısı :   1
 Banyo Sayısı :   1
 Konut Şekli :   Satılık Konut
 Konut Tipi :   Residence
 Bina Kat Sayısı :   29
 Bulunduğu Kat :   20
 Yakıt Tipi :   Doğalgaz
 Yapının Durumu :   İkinci El
 Krediye Uygun :   Krediye Uygun
 Isınma Tipi :   Merkezi
 Kullanım Durumu :   Boş

Ad Soyad
Eposta
Cep
Mesajınız

 Otomatik Göster


 

 DİREK TEL:0532 214 56 25/AYHAN PARLAK

Mall of İstanbul Ulaşım
 TEM ve D100 Karayolundan oldukça kolay ulaşımın sağlandığı Mall of İstanbul’a İETT seferleri ile de ulaşmak mümkün. Ayrıca merkezi noktalardan kalkan otobüs ve dolmuşlarda projeye yakın konumdan geçiyor. Mall of İstanbul Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Mall of İstanbul, Türkiye’nin 2. Büyük AVM’si olup TEM Otoyolu üzerinde yer alan Mahmutbey gişelerinin yanında gerçekleştirilmiştir. Atatürk Uluslararası Havalimanı'ndan beş kilometre uzaklıkta yer alan AVM’nin önünde 2017’de faaliyete geçecek metro hattı istasyonu bulunmaktadır.

MALL OF İSTANBUL ÖZEKLLİKLERİ

EĞLENCELİ ALIŞVERİŞ

Dünyanın en önde gelen markalarını 350'ye yakın mağazasında buluşturan, eğlenceyle dolu bir alışveriş merkezi! Mall of İstanbul alışverişi hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getiriyor. Mall of İstanbul'un sakinleri hayatlarını modayla, sinemayla, lezzetlerle renklendirsin diye eğlencenin dozu hiç olmadığı kadar yüksek! Mall of İstanbul'da kiralanabilir alanın %30'a yakını eğlenceye, mutluluğa, hayatın gülümseyen yüzün. Mall of İstanbul 350 mağaza, binlerce marka, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı Moi Park, gurme lezzetleriyle Gusto Moi, sanatın yeni sahnesi Moi Sahne gibi farklı fonksiyonları aynı çatı altında buluşturuyor.

CADDE: AÇIK HAVADA ALIŞVERİŞ

Mall of İstanbul alışverişe özgürlüğünü geri veriyor. Mall of İstanbul'a gelenler dilerlerse kapalı alanlarda dilerlerse de açık havada, Cadde'de alışverişin ve çeşit çeşit lezzetin tadına varıyor. Cadde, dünyanın en gözde moda markalarını, en beğenilen tasarımcıları ve birbirinden şık restoranları, kafeleri gökyüzünün

Bölge Genel ÖzelliklerEmlak Özellikler Ulaşım Hastaneler ve Okullar Harita
Emlakçı Sitesi - Emlak Portalı